KG List sågverk

Kontakta Oss

VÄLKOMMEN ATT KONTAKTA OSS

Vet du vem du söker, hitta din kontaktperson nedan. Dina personuppgifter används och lagras för att vi skall kunna svara på din fråga och uppfylla våra åtagande. Genom att skicka din fråga till oss godkänner du att vi hanterar dina personuppgifter. Läs mer på vår Integritetspolicy.

Trä AB KG List

Fabriksgatan 5
364 44 Norrhult
Tel: 0474-529 50

E-post: info@kglist.se
Order: order@kglist.se
Faktura: faktura@kglist.se

Johan Ingvarsson

VD, Marknad & Inköp

T. +46474-529 53
M. +4673-823 52 00
E. johan.ingvarsson@kglist.se

Thomas Hardebring

Försäljning

T. +46474-529 51
M. +4670-364 10 50
E. thomas@kglist.se

Jan Svensson

Produktionsplanering

T. +46474-529 54
E. jan@kglist.se

Malin Hellbjer

Ekonomiansvarig

T. +46474-529 59
E. malin@kglist.se

Ann Riedel

Administration & Utleveranser

T. +46474-529 58
E. ann@kglist.se

Petra Bruér

Administration, inköp/försäljning

T. +46474-69 18 58
M. +4670-716 47 57
E. petra@kglist.se

Mathias Henell

Produktionschef KG / ÖHW

T. +46474-529 52
E. mathias@kglist.se

Tommy Rosander

Produktionsledare

T. +46474-69 18 55
E. tommy.rosander@kglist.se

Tommy Bengtsson

Service & underhåll

T. +46474-529 55
E. service@kglist.se

Slavisa Stojkovic

Försäljning KG List ApS

T. +45 28690199
E. slavi@kglist.se

Bogdan Stojkovic

Försäljning/ inköp KG List ApS

T. +45 40681311
E. bogdan@kglist.se


Låt oss berätta mer om möjligheterna med KG List

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig.